Apríl 2011

aneb co přinesl nového letošní rok od tvůrčího a vydavatelského studia

b

Introducing Crabby: The Dungeon Helper

Postrádáte výkonější nápovědu pro dungeony přímo ve hře, která by vám dokázala nabídnout pomoc kdykoliv? Právě pro vás tu je nová vychytávka v podobě nového interaktivního přítele jménem Crabby, který poskytuje důležité rady, tipy či triky pro každou situaci.

P.S.: Crabby se vyskytuje na všech stránkách a fórech kolem WoW.

Dungeon Preview: Tomb of Immortal Darkness

V kobce na hřbitově Raven Hillu (Duskwood) se dějí strašné věci a proto nikdo nemůže zůstat v klidu. Na hrdiny Azerothu čeká 5-man dungeon plný nástrah a monster ponořený do úplné tmy za pomocí nové technologie s názvem Deep Dark®, která láká k novým zážitkům z neviděného. Proto neváhejte a vydejte se pokořit trojici bossů (Omgsogoth – Dark Lord of Twilight, the maniacal Twisted Spiral Fool a Duc Ulah – The Winged Keeper) s jejich pohůnky a zasloužit si tak slávu a zbrusu nový loot jak na normal obtížnosti, tak i na heroické.

Patch 4.1.11 Preview

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – –

Experience StarCraft Like Never Before

Blizzard se nakonec přeci jen vydá na konzole, ale nebude to s připravovaným pokračováním Diabla 3, nýbrž s modifikací populární série Starcraft s podtitulem Motion Overdrive!. Vyzvěte svě protivníky či kamarády k zápasu a za pomocí svého těla koordinujte své útoky, obranu a rozvoj báze k vítězství.

odkaz na Youtube

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – –

Hold the Power of the Horadrim in Your Hands

Od tvůrců Diabla 3 přichází na iPhone nová aplikace Horadric Cube s jednoduchým konceptem – zkombinujte 2-4 nainstalované aplikace v kostce a program za vás sám vytvoří novou užitečnou aplikaci. Více na domovské stránce:

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – –

Aneb co se událo jinde:

Příspěvek byl publikován v rubrice Apríl, Blizzard, Diablo, iPhone, Starcraft, Video, WoW se štítky , , , , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>