WoW – Sinestra, Nefarian a Al’Akir pokořen

Po vydání datadisku byl ukončen závod o první world first killy na heroic 25 módu  a ostruhy vítězství si odnáší guilda Paragon. Prvním cílem všech zúčastněných soutěžících byl závěrečný boss jménem Lady Sinestra v Bastion of Twilight, ke kterému se dostali hráči z výše jmenované guildy jako druzí na světě a i přesto si odnesli vítězství po mnoha dní wipování, zkoušení a vypilovávání různých strategií (do toho ještě Blizzard přicházel s mnoha hotfixy, protože tento boss nebyl předem testován na PTR jako mnoho jiných). Více informací přímo od zdroje se můžete dočíst v tomto přiloženém příspěvku.

odkaz na Youtube

Ještě před Sinestrou se zrak všech hráčů zaměřil k dalšímu finálnímu bossovy tentokrát v instanci Blackwing Descent, kde kraluje na trůně stále obávaný Nefarian. Jeho první skalp padl opět do náručí Paragonu a tak máme možnost vidět hordu druidů trhající ho na kusy v následujícím příspěvku.

odkaz na Youtube

Na závěr tu zbyl už jen poslední boss Al’Akir v Throne of the Four Winds instanci, který podlehl záhy po smrti Sindragosy a tak si Paragon odnesl 7/13 world first killu v Tier 11 raidu na 25 heroic obtížnosti a zaslouží si tak vyslouženou sláva.

odkaz na Youtube

Nyní už jen zbývá čekat jak dopadne závod v 10-tkové verzi heroic módů kvůli nevyváženosti ze strany Blizzardu, kdy se v současnosti čeká na hromadu hotfixů a upravení jednotlivých bossů. Prozatimní prvenství si drží guilda Dream (夢想) s firts killem Al’Akira.

Příspěvek byl publikován v rubrice Video, WoW se štítky , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>